• Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Детский торгово-развлекательный центр Пластилин
  вулиця Припортовая, тел. 0 (47) 272-58... показати
  вулиця Припортовая, 34, тел. 0(47)272-58-29 детальніше
  Розважальні центри Детский торгово-развлекательный центр Пластилин знаходиться у Черкасах, вулиця Припортовая. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 21:00.
 • Отельно-развлекательный комплекс Влада
  Черкаси, вулиця Оборонна, тел. 0 (47) 256-90... показати
  Черкаси, вулиця Оборонна, 13, тел. 0(47)256-90-13 детальніше
  Розважальні центри Отельно-развлекательный комплекс Влада знаходиться у Черкасах, вулиця Оборонна. Сьогодні ця організація працює цілодобово.
 • Депот Центр
  бульвар Тараса Шевченка, тел.
  бульвар Тараса Шевченка, 385, тел. детальніше
  Розважальні центри Депот Центр знаходиться у Черкасах, бульвар Тараса Шевченка.

коротко про розважальні центри у Черкасах

На цій сторінці зібрані розважальні центри, розташовані у Черкасах. Locator.ua відомо про три розважальні центри поряд з цим місцем серед яких Детский торгово-развлекательный центр Пластилин, Отельно-развлекательный комплекс Влада, Депот Центр , які розташовані на вул. Припортовая, вул. Оборонна, бул. Тараса Шевченка. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці розважальні центри.

 • Скільки Розважальні центри у Черкасах?

  За даним Locator.ua у Черкасах ведуть діяльність 3 Розважальні центри.

 • Які Розважальні центри найкращі у Черкасах?

  Locator радить відвідати насступні Розважальні центри у Черкасах: Детский торгово-развлекательный центр Пластилин, Отельно-развлекательный комплекс Влада, Депот Центр.

 • Де знаходиться найближчі від мене Розважальні центри у Черкасах?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Розважальні центри, перейдіть на сторінку Розважальні центри у Черкасах і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Розважальні центри у Черкасах?

  Ціни на послуги Розважальні центри залежать від конкретної послуги і Розважальні центри. Locator.ua дає можливість всім Розважальні центри вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Розважальні центри.

 • Послугами яких Розважальні центри у Черкасах краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Розважальні центри, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Детский торгово-развлекательный центр Пластилин, Отельно-развлекательный комплекс Влада, Депот Центр.

 • Як зв'язатись з цими Розважальні центри?

  Контакти для зв'язку з цими Розважальні центри ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Розважальні центри у Черкасах

Розважальні центри за районами Черкас:

Більше популярних послуг у рубриці:

Українська кухня, Літня тераса, хімчистка, англійський сніданок, сауна, проживання, сніданок, Бізнес-ланч, Безкоштовний Wi-Fi, російська баня