Locator Черкаси НДІНДІ Черкаси

НДІ у Черкасах

2
 • target ad

  Тут може бути ваша компанія

  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • ГП Черкасский Ниитэхим

  бульвар Тараса Шевченка, тел. 0 (47) 236-03... показати
  бульвар Тараса Шевченка, 205, тел. +380(47)236-03-25 детальніше
  НДІ ГП Черкасский Ниитэхим знаходиться у Черкасах, бульвар Тараса Шевченка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 17:30.
 • Черкаский Научно-исследовательский экспертно-криминалистический центр МВД Украины

  вулиця Пастеровская, тел. 0 (47) 239-36... показати
  вулиця Пастеровская, 104, тел. +380(47)239-36-10 детальніше
  НДІ Черкаский Научно-исследовательский экспертно-криминалистический центр МВД Украины знаходиться у Черкасах, вулиця Пастеровская. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.

Коротко про нді у Черкасах (Черкаська)

На цій сторінці зібрані нді, розташовані у Черкасах (Черкаська). Locator відомо про дві нді поряд з цим місцем серед яких ГП Черкасский Ниитэхим, Черкаский Научно-исследовательский экспертно-криминалистический центр МВД Украины , які розташовані на бул. Тараса Шевченка, вул. Пастеровская. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці нді.

 • Скільки НДІ у Черкасах?

  За даним Locator у Черкасах ведуть діяльність 2 НДІ.

 • Які НДІ найкращі у Черкасах?

 • Де знаходиться найближчі від мене НДІ у Черкасах?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас НДІ, перейдіть на сторінку НДІ у Черкасах і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги НДІ у Черкасах?

  Ціни на послуги НДІ залежать від конкретної послуги і НДІ. Locator.ua дає можливість всім НДІ вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного НДІ.

 • Послугами яких НДІ у Черкасах краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до НДІ, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: ГП Черкасский Ниитэхим, Черкаский Научно-исследовательский экспертно-криминалистический центр МВД Украины.

 • Як зв'язатись з цими НДІ?

  Контакти для зв'язку з цими НДІ ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

НДІ у Черкасах

НДІ за районами Черкас: