Locator Черкаси ТехнікумиТехнікуми Черкаси

Технікуми у Черкасах

2
 • target ad

  Тут може бути ваша компанія

  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Черкаський комерційний технікум

  вулиця Смілянська, тел. 0 (47) 263-87... показати
  вулиця Смілянська, 84, тел. +380(47)263-87-33 детальніше
  Технікуми Черкаський комерційний технікум знаходиться у Черкасах, вулиця Смілянська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 17:00.
 • Черкасский политехнический техникум

  вулиця Надпольная, тел. 0 (47) 236-07... показати
  вулиця Надпольная, 226, тел. +380(47)236-07-28 детальніше
  Технікуми Черкасский политехнический техникум знаходиться у Черкасах, вулиця Надпольная. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 16:00.

Коротко про технікуми у Черкасах (Черкаська)

На цій сторінці зібрані технікуми, розташовані у Черкасах (Черкаська). Locator відомо про дві технікуми поряд з цим місцем серед яких Черкаський комерційний технікум, Черкасский политехнический техникум , які розташовані на вул. Смілянська, вул. Надпольная. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці технікуми.

 • Скільки Технікуми у Черкасах?

  За даним Locator у Черкасах ведуть діяльність 2 Технікуми.

 • Які Технікуми найкращі у Черкасах?

  Locator радить відвідати насступні Технікуми у Черкасах: Черкаський комерційний технікум, Черкасский политехнический техникум.

 • Де знаходиться найближчі від мене Технікуми у Черкасах?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Технікуми, перейдіть на сторінку Технікуми у Черкасах і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Технікуми у Черкасах?

  Ціни на послуги Технікуми залежать від конкретної послуги і Технікуми. Locator.ua дає можливість всім Технікуми вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Технікуми.

 • Послугами яких Технікуми у Черкасах краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Технікуми, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Черкаський комерційний технікум, Черкасский политехнический техникум.

 • Як зв'язатись з цими Технікуми?

  Контакти для зв'язку з цими Технікуми ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Технікуми у Черкасах

Технікуми за районами Черкас: