Locator Черкаси Прийом вторсировиниПрийом вторсировини Черкаси

Прийом вторсировини у Черкасах

2
 • Втормет-Черкассы

  Черкаси, вулиця Сурикова, тел. 0 (63) 603-36... показати
  Черкаси, вулиця Сурикова, 11, тел. +380(63)603-36-41 детальніше
  Прийом вторсировини Втормет-Черкассы знаходиться у Черкасах, вулиця Сурикова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 17:00.
 • Украинская Макулатурная Компания

  вулиця Благовісна, тел. 0 (47) 256-40... показати
  вулиця Благовісна, 195, тел. +380(47)256-40-03 детальніше
  Прийом вторсировини Украинская Макулатурная Компания знаходиться у Черкасах, вулиця Благовісна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.

Коротко про прийом вторсировини у Черкасах (Черкаська)

На цій сторінці зібрані прийом вторсировини, розташовані у Черкасах (Черкаська). Locator відомо про дві прийом вторсировини поряд з цим місцем серед яких Втормет-Черкассы, Украинская Макулатурная Компания , які розташовані на вул. Сурикова, вул. Благовісна. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці прийом вторсировини.

 • Скільки Прийом вторсировини у Черкасах?

  За даним Locator у Черкасах ведуть діяльність 2 Прийом вторсировини.

 • Які Прийом вторсировини найкращі у Черкасах?

  Locator радить відвідати насступні Прийом вторсировини у Черкасах: Втормет-Черкассы, Украинская Макулатурная Компания.

 • Де знаходиться найближчі від мене Прийом вторсировини у Черкасах?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Прийом вторсировини, перейдіть на сторінку Прийом вторсировини у Черкасах і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Прийом вторсировини у Черкасах?

  Ціни на послуги Прийом вторсировини залежать від конкретної послуги і Прийом вторсировини. Locator.ua дає можливість всім Прийом вторсировини вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Прийом вторсировини.

 • Послугами яких Прийом вторсировини у Черкасах краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Прийом вторсировини, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Втормет-Черкассы, Украинская Макулатурная Компания.

 • Як зв'язатись з цими Прийом вторсировини?

  Контакти для зв'язку з цими Прийом вторсировини ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Прийом вторсировини у Черкасах

Прийом вторсировини за районами Черкас: