Locator Черкаси ТравмпунктиТравмпункти Черкаси

Травмпункти у Черкасах

2
фільтр: цілодобово
 • target ad

  Тут може бути ваша компанія

  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • КЗ Третья Черкасская городская больница Шмд ЧМР

  вулиця Самийла Кошки, тел. 0 (47) 264-80... показати
  вулиця Самийла Кошки, 214, тел. +380(47)264-80-04 детальніше
  Травмпункти КЗ Третья Черкасская городская больница Шмд ЧМР знаходиться у Черкасах, вулиця Самийла Кошки. Сьогодні ця організація працює цілодобово.
 • КЗ Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги ЧМР

  вулиця Самийла Кошки, тел. 0 (47) 264-74... показати
  вулиця Самийла Кошки, 210, тел. +380(47)264-74-80 детальніше
  Травмпункти КЗ Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги ЧМР знаходиться у Черкасах, вулиця Самийла Кошки. Сьогодні ця організація працює цілодобово.

Коротко про травмпункти у Черкасах (Черкаська)

На цій сторінці зібрані травмпункти, розташовані у Черкасах (Черкаська). Locator відомо про дві травмпункти поряд з цим місцем серед яких КЗ Третья Черкасская городская больница Шмд ЧМР, КЗ Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги ЧМР , які розташовані на вул. Самийла Кошки. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці травмпункти.

 • Скільки Травмпункти у Черкасах?

  За даним Locator у Черкасах ведуть діяльність 2 Травмпункти.

 • Які Травмпункти найкращі у Черкасах?

 • Де знаходиться найближчі від мене Травмпункти у Черкасах?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Травмпункти, перейдіть на сторінку Травмпункти у Черкасах і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Травмпункти у Черкасах?

  Ціни на послуги Травмпункти залежать від конкретної послуги і Травмпункти. Locator.ua дає можливість всім Травмпункти вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Травмпункти.

 • Послугами яких Травмпункти у Черкасах краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Травмпункти, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: КЗ Третья Черкасская городская больница Шмд ЧМР, КЗ Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги ЧМР.

 • Як зв'язатись з цими Травмпункти?

  Контакти для зв'язку з цими Травмпункти ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Травмпункти у Черкасах

Травмпункти за районами Черкас: