Locator Черкаси Квест-кімнатиКвест-кімнати Черкаси

Квест-кімнати у Черкасах

2
фільтр: цілодобово
 • QuestPark

  бульвар Тараса Шевченка, тел. 0 (97) 272-29... показати
  бульвар Тараса Шевченка, 274/1, тел. +380(97)272-29-35 детальніше
  Квест-кімнати QuestPark знаходиться у Черкасах, бульвар Тараса Шевченка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.
 • Phiftet Creative

  вулиця Остафия Дашковича, тел. 0 (93) 400-15... показати
  вулиця Остафия Дашковича, 20, тел. +380(93)400-15-41 детальніше
  Квест-кімнати Phiftet Creative знаходиться у Черкасах, вулиця Остафия Дашковича. Сьогодні ця організація працює цілодобово.

Коротко про квест-кімнати у Черкасах (Черкаська)

На цій сторінці зібрані квест-кімнати, розташовані у Черкасах (Черкаська). Locator відомо про дві квест-кімнати поряд з цим місцем серед яких QuestPark, Phiftet Creative , які розташовані на бул. Тараса Шевченка, вул. Остафия Дашковича. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці квест-кімнати.

 • Скільки Квест-кімнати у Черкасах?

  За даним Locator у Черкасах ведуть діяльність 2 Квест-кімнати.

 • Які Квест-кімнати найкращі у Черкасах?

  Locator радить відвідати насступні Квест-кімнати у Черкасах: QuestPark, Phiftet Creative.

 • Де знаходиться найближчі від мене Квест-кімнати у Черкасах?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Квест-кімнати, перейдіть на сторінку Квест-кімнати у Черкасах і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Квест-кімнати у Черкасах?

  Ціни на послуги Квест-кімнати залежать від конкретної послуги і Квест-кімнати. Locator.ua дає можливість всім Квест-кімнати вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Квест-кімнати.

 • Послугами яких Квест-кімнати у Черкасах краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Квест-кімнати, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: QuestPark, Phiftet Creative.

 • Як зв'язатись з цими Квест-кімнати?

  Контакти для зв'язку з цими Квест-кімнати ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Квест-кімнати у Черкасах

Квест-кімнати за районами Черкас: