• target ad

  Тут може бути ваша компанія

  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Old Dutch

  вулиця Байди Вишневецького, тел. 0 (50) 405-14... показати
  вулиця Байди Вишневецького, 48, тел. +380(50)405-14-14 детальніше
  Хто такий Старий Голландець? Це той, хто завжди знає, що потрібно справжнім чоловікам. Стильна стрижка, виконана професійними барберами – це лише вершина айсберга і видимий оточуючим результат. І...
 • Barbershop Doberman

  Черкаси, бульвар Тараса Шевченка, тел.
  Черкаси, бульвар Тараса Шевченка, бульвар, тел. детальніше
  Барбершопи Barbershop Doberman знаходиться у Черкасах, бульвар Тараса Шевченка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 21:00.

Коротко про барбершопи у Черкасах (Черкаська)

На цій сторінці зібрані барбершопи, розташовані у Черкасах (Черкаська). Locator відомо про дві барбершопи поряд з цим місцем серед яких Old Dutch, Barbershop Doberman , які розташовані на вул. Байди Вишневецького, бул. Тараса Шевченка. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці барбершопи.

 • Скільки Барбершопи у Черкасах?

  За даним Locator у Черкасах ведуть діяльність 2 Барбершопи.

 • Які Барбершопи найкращі у Черкасах?

  Locator радить відвідати насступні Барбершопи у Черкасах: Old Dutch, Barbershop Doberman.

 • Де знаходиться найближчі від мене Барбершопи у Черкасах?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Барбершопи, перейдіть на сторінку Барбершопи у Черкасах і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Барбершопи у Черкасах?

  Ціни на послуги Барбершопи залежать від конкретної послуги і Барбершопи. Locator.ua дає можливість всім Барбершопи вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Барбершопи.

 • Послугами яких Барбершопи у Черкасах краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Барбершопи, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Old Dutch, Barbershop Doberman.

 • Як зв'язатись з цими Барбершопи?

  Контакти для зв'язку з цими Барбершопи ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Барбершопи у Черкасах

Барбершопи за районами Черкас:

Більше популярних послуг у рубриці:

бриття голови, королівське гоління, чоловічі стрижки, небезпечне гоління голови, камуфлювання бороди, стрижка машинкою, чоловіча стрижка + борода