Locator Черкаси Дитячі табори відпочинкуДитячі табори відпочинку Черкаси

Дитячі табори відпочинку у Черкасах

3
 • БФ Дахнивська Сич

  Черкаси, вулиця Дахновская, тел. 0 (93) 966-84... показати
  Черкаси, вулиця Дахновская, 34, тел. +380(93)966-84-52 детальніше
  Дитячі табори відпочинку БФ Дахнивська Сич знаходиться у Черкасах, вулиця Дахновская.
 • Інститут розвитку інноваційних технологій Іріт

  вулиця Благовісна, тел. 0 (47) 238-61... показати
  вулиця Благовісна, 227, тел. +380(47)238-61-21 детальніше
  Дитячі табори відпочинку Інститут розвитку інноваційних технологій Іріт знаходиться у Черкасах, вулиця Благовісна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 18:00.
 • ПП ТА Самбука Тур

  бульвар Тараса Шевченка, тел. 0 (47) 233-07... показати
  бульвар Тараса Шевченка, 222, тел. +380(47)233-07-30 детальніше
  Дитячі табори відпочинку ПП ТА Самбука Тур знаходиться у Черкасах, бульвар Тараса Шевченка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.

Коротко про дитячі табори відпочинку у Черкасах (Черкаська)

На цій сторінці зібрані дитячі табори відпочинку, розташовані у Черкасах (Черкаська). Locator відомо про три дитячі табори відпочинку поряд з цим місцем серед яких БФ Дахнивська Сич, Інститут розвитку інноваційних технологій Іріт, ПП ТА Самбука Тур , які розташовані на вул. Дахновская, вул. Благовісна, бул. Тараса Шевченка. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці дитячі табори відпочинку.

 • Скільки Дитячі табори відпочинку у Черкасах?

  За даним Locator у Черкасах ведуть діяльність 3 Дитячі табори відпочинку.

 • Які Дитячі табори відпочинку найкращі у Черкасах?

  Locator радить відвідати насступні Дитячі табори відпочинку у Черкасах: БФ Дахнивська Сич, Інститут розвитку інноваційних технологій Іріт, ПП ТА Самбука Тур.

 • Де знаходиться найближчі від мене Дитячі табори відпочинку у Черкасах?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Дитячі табори відпочинку, перейдіть на сторінку Дитячі табори відпочинку у Черкасах і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Дитячі табори відпочинку у Черкасах?

  Ціни на послуги Дитячі табори відпочинку залежать від конкретної послуги і Дитячі табори відпочинку. Locator.ua дає можливість всім Дитячі табори відпочинку вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Дитячі табори відпочинку.

 • Послугами яких Дитячі табори відпочинку у Черкасах краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Дитячі табори відпочинку, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: БФ Дахнивська Сич, Інститут розвитку інноваційних технологій Іріт, ПП ТА Самбука Тур.

 • Як зв'язатись з цими Дитячі табори відпочинку?

  Контакти для зв'язку з цими Дитячі табори відпочинку ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Дитячі табори відпочинку у Черкасах