Locator Черкаси Колонії, тюрми, СІЗО, ІТТКолонії, тюрми, СІЗО, ІТТ Черкаси

Колонії, тюрми, СІЗО, ІТТ у Черкасах

2
фільтр: цілодобово
 • target ad

  Тут може бути ваша компанія

  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Черкасский Следственный Изолятор

  вулиця Благовісна, тел. 0 (47) 237-14... показати
  вулиця Благовісна, 234, тел. +380(47)237-14-95 детальніше
  Колонії, тюрми, СІЗО, ІТТ Черкасский Следственный Изолятор знаходиться у Черкасах, вулиця Благовісна. Сьогодні ця організація працює цілодобово.
 • ГП Черкасская Исправительная Колония № 62

  вулиця Сурикова, тел. 0 (47) 264-22... показати
  вулиця Сурикова, 30, тел. +380(47)264-22-92 детальніше
  Колонії, тюрми, СІЗО, ІТТ ГП Черкасская Исправительная Колония № 62 знаходиться у Черкасах, вулиця Сурикова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 16:45.

Коротко про колонії, тюрми, сізо, ітт у Черкасах (Черкаська)

На цій сторінці зібрані колонії, тюрми, сізо, ітт, розташовані у Черкасах (Черкаська). Locator відомо про дві колонії, тюрми, сізо, ітт поряд з цим місцем серед яких Черкасский Следственный Изолятор, ГП Черкасская Исправительная Колония № 62 , які розташовані на вул. Благовісна, вул. Сурикова. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці колонії, тюрми, сізо, ітт.

 • Скільки Колонії, тюрми, СІЗО, ІТТ у Черкасах?

  За даним Locator у Черкасах ведуть діяльність 2 Колонії, тюрми, СІЗО, ІТТ.

 • Які Колонії, тюрми, СІЗО, ІТТ найкращі у Черкасах?

  Locator радить відвідати насступні Колонії, тюрми, СІЗО, ІТТ у Черкасах: Черкасский Следственный Изолятор, ГП Черкасская Исправительная Колония № 62.

 • Де знаходиться найближчі від мене Колонії, тюрми, СІЗО, ІТТ у Черкасах?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Колонії, тюрми, СІЗО, ІТТ, перейдіть на сторінку Колонії, тюрми, СІЗО, ІТТ у Черкасах і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Колонії, тюрми, СІЗО, ІТТ у Черкасах?

  Ціни на послуги Колонії, тюрми, СІЗО, ІТТ залежать від конкретної послуги і Колонії, тюрми, СІЗО, ІТТ. Locator.ua дає можливість всім Колонії, тюрми, СІЗО, ІТТ вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Колонії, тюрми, СІЗО, ІТТ.

 • Послугами яких Колонії, тюрми, СІЗО, ІТТ у Черкасах краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Колонії, тюрми, СІЗО, ІТТ, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Черкасский Следственный Изолятор, ГП Черкасская Исправительная Колония № 62.

 • Як зв'язатись з цими Колонії, тюрми, СІЗО, ІТТ?

  Контакти для зв'язку з цими Колонії, тюрми, СІЗО, ІТТ ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Колонії, тюрми, СІЗО, ІТТ у Черкасах

Колонії, тюрми, СІЗО, ІТТ за районами Черкас: