Locator Черкаси Пункти прокатуПункти прокату Черкаси

Пункти прокату у Черкасах

3
фільтр: цілодобово
 • target ad

  Тут може бути ваша компанія

  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Yanara avtoprokat

  Черкаси, вулиця Криваливская, тел. 0 (67) 474-04... показати
  Черкаси, вулиця Криваливская, кривалівська, тел. +380(67)474-04-56 детальніше
  Пункти прокату Yanara avtoprokat знаходиться у Черкасах, вулиця Криваливская. Сьогодні ця організація працює цілодобово.
 • Аренда яхты Черкассы

  вулиця Гагаріна, тел. 0 (68) 212-52... показати
  вулиця Гагаріна, 7, тел. +380(68)212-52-42 детальніше
  Пункти прокату Аренда яхты Черкассы знаходиться у Черкасах, вулиця Гагаріна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 06:00 до 22:00.
 • Прокат дитячих товарів Baby Service

  Черкаси, вулиця Чехова, тел. 0 (93) 942-94... показати
  Черкаси, вулиця Чехова, 53, тел. +380(93)942-94-28 детальніше
  Пункти прокату Прокат дитячих товарів Baby Service знаходиться у Черкасах, вулиця Чехова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 21:00.

Коротко про пункти прокату у Черкасах (Черкаська)

На цій сторінці зібрані пункти прокату, розташовані у Черкасах (Черкаська). Locator відомо про три пункти прокату поряд з цим місцем серед яких Yanara avtoprokat, Аренда яхты Черкассы, Прокат дитячих товарів Baby Service , які розташовані на вул. Криваливская, вул. Гагаріна, вул. Чехова. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці пункти прокату.

 • Скільки Пункти прокату у Черкасах?

  За даним Locator у Черкасах ведуть діяльність 3 Пункти прокату.

 • Які Пункти прокату найкращі у Черкасах?

  Locator радить відвідати насступні Пункти прокату у Черкасах: Yanara avtoprokat, Аренда яхты Черкассы, Прокат дитячих товарів Baby Service.

 • Де знаходиться найближчі від мене Пункти прокату у Черкасах?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Пункти прокату, перейдіть на сторінку Пункти прокату у Черкасах і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Пункти прокату у Черкасах?

  Ціни на послуги Пункти прокату залежать від конкретної послуги і Пункти прокату. Locator.ua дає можливість всім Пункти прокату вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Пункти прокату.

 • Послугами яких Пункти прокату у Черкасах краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Пункти прокату, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Yanara avtoprokat, Аренда яхты Черкассы, Прокат дитячих товарів Baby Service.

 • Як зв'язатись з цими Пункти прокату?

  Контакти для зв'язку з цими Пункти прокату ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Пункти прокату у Черкасах

Пункти прокату за районами Черкас: