Locator Черкаси ЕкскурсіїЕкскурсії Черкаси

Екскурсії у Черкасах

2
 • target ad

  Тут може бути ваша компанія

  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Інститут розвитку інноваційних технологій Іріт

  Черкаси, вулиця Благовісна, тел. 0 (47) 238-61... показати
  Черкаси, вулиця Благовісна, 227, тел. +380(47)238-61-21 детальніше
  Екскурсії Інститут розвитку інноваційних технологій Іріт знаходиться у Черкасах, вулиця Благовісна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 18:00.
 • Та Меридиан-Тревел

  Черкаси, вулиця Байди Вишнивецького, тел. 0 (67) 224-71... показати
  Черкаси, вулиця Байди Вишнивецького, 63/213, тел. +380(67)224-71-15 детальніше
  Екскурсії Та Меридиан-Тревел знаходиться у Черкасах, вулиця Байди Вишнивецького. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 20:00.

Коротко про екскурсії у Черкасах (Черкаська)

На цій сторінці зібрані екскурсії, розташовані у Черкасах (Черкаська). Locator відомо про дві екскурсії поряд з цим місцем серед яких Інститут розвитку інноваційних технологій Іріт, Та Меридиан-Тревел , які розташовані на вул. Благовісна, вул. Байди Вишнивецького. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці екскурсії.

 • Скільки Екскурсії у Черкасах?

  За даним Locator у Черкасах ведуть діяльність 2 Екскурсії.

 • Які Екскурсії найкращі у Черкасах?

  Locator радить відвідати насступні Екскурсії у Черкасах: Інститут розвитку інноваційних технологій Іріт, Та Меридиан-Тревел.

 • Де знаходиться найближчі від мене Екскурсії у Черкасах?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Екскурсії, перейдіть на сторінку Екскурсії у Черкасах і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Екскурсії у Черкасах?

  Ціни на послуги Екскурсії залежать від конкретної послуги і Екскурсії. Locator.ua дає можливість всім Екскурсії вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Екскурсії.

 • Послугами яких Екскурсії у Черкасах краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Екскурсії, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Інститут розвитку інноваційних технологій Іріт, Та Меридиан-Тревел.

 • Як зв'язатись з цими Екскурсії?

  Контакти для зв'язку з цими Екскурсії ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Екскурсії у Черкасах

Екскурсії за районами Черкас: