Locator Черкаси ЭкскурсіїЭкскурсії Черкаси

Экскурсії у Черкасах

2
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Інститут розвитку інноваційних технологій Іріт
  вулиця Благовісна, тел. 0 (47) 238-61... показати
  вулиця Благовісна, 227, тел. 0(47)238-61-21 детальніше
  Экскурсії Інститут розвитку інноваційних технологій Іріт знаходиться у Черкасах, вулиця Благовісна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 18:00.
 • Та Меридиан-Тревел
  вулиця Байди Вишнивецького, тел. 0 (67) 224-71... показати
  вулиця Байди Вишнивецького, 63/213, тел. 0(67)224-71-15 детальніше
  Экскурсії Та Меридиан-Тревел знаходиться у Черкасах, вулиця Байди Вишнивецького. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 20:00.

коротко про экскурсії у Черкасах

На цій сторінці зібрані экскурсії, розташовані у Черкасах. Locator.ua відомо про дві экскурсії поряд з цим місцем серед яких Інститут розвитку інноваційних технологій Іріт, Та Меридиан-Тревел , які розташовані на вул. Благовісна, вул. Байди Вишнивецького. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці экскурсії.

 • Скільки Экскурсії у Черкасах?

  За даним Locator.ua у Черкасах ведуть діяльність 2 Экскурсії.

 • Які Экскурсії найкращі у Черкасах?

  Locator радить відвідати насступні Экскурсії у Черкасах: Інститут розвитку інноваційних технологій Іріт, Та Меридиан-Тревел.

 • Де знаходиться найближчі від мене Экскурсії у Черкасах?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Экскурсії, перейдіть на сторінку Экскурсії у Черкасах і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Экскурсії у Черкасах?

  Ціни на послуги Экскурсії залежать від конкретної послуги і Экскурсії. Locator.ua дає можливість всім Экскурсії вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Экскурсії.

 • Послугами яких Экскурсії у Черкасах краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Экскурсії, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Інститут розвитку інноваційних технологій Іріт, Та Меридиан-Тревел.

 • Як зв'язатись з цими Экскурсії?

  Контакти для зв'язку з цими Экскурсії ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Экскурсії у Черкасах

Экскурсії за районами Черкас: