Locator Черкаси Пункти прокатуПункти прокату Черкаси

Пункти прокату у Черкасах

3
фільтр: цілодобово
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Yanara avtoprokat
  Черкаси, вулиця Криваливская, тел. 0 (67) 474-04... показати
  Черкаси, вулиця Криваливская, кривалівська, тел. 0(67)474-04-56 детальніше
  Пункти прокату Yanara avtoprokat знаходиться у Черкасах, вулиця Криваливская. Сьогодні ця організація працює цілодобово.
 • Аренда яхты Черкассы
  вулиця Гагаріна, тел. 0 (68) 212-52... показати
  вулиця Гагаріна, 7, тел. 0(68)212-52-42 детальніше
  Пункти прокату Аренда яхты Черкассы знаходиться у Черкасах, вулиця Гагаріна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 06:00 до 22:00.
 • Прокат детских товаров Baby Service
  вулиця Чехова, тел. 0 (93) 942-94... показати
  вулиця Чехова, 53, тел. 0(93)942-94-28 детальніше
  Пункти прокату Прокат детских товаров Baby Service знаходиться у Черкасах, вулиця Чехова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 21:00.

коротко про пункти прокату у Черкасах

На цій сторінці зібрані пункти прокату, розташовані у Черкасах. Locator.ua відомо про три пункти прокату поряд з цим місцем серед яких Yanara avtoprokat, Аренда яхты Черкассы, Прокат детских товаров Baby Service , які розташовані на вул. Криваливская, вул. Гагаріна, вул. Чехова. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці пункти прокату.

 • Скільки Пункти прокату у Черкасах?

  За даним Locator.ua у Черкасах ведуть діяльність 3 Пункти прокату.

 • Які Пункти прокату найкращі у Черкасах?

  Locator радить відвідати насступні Пункти прокату у Черкасах: Yanara avtoprokat, Аренда яхты Черкассы, Прокат детских товаров Baby Service.

 • Де знаходиться найближчі від мене Пункти прокату у Черкасах?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Пункти прокату, перейдіть на сторінку Пункти прокату у Черкасах і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Пункти прокату у Черкасах?

  Ціни на послуги Пункти прокату залежать від конкретної послуги і Пункти прокату. Locator.ua дає можливість всім Пункти прокату вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Пункти прокату.

 • Послугами яких Пункти прокату у Черкасах краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Пункти прокату, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Yanara avtoprokat, Аренда яхты Черкассы, Прокат детских товаров Baby Service.

 • Як зв'язатись з цими Пункти прокату?

  Контакти для зв'язку з цими Пункти прокату ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Пункти прокату у Черкасах

Пункти прокату за районами Черкас: