Locator Черкаси Приватні школиПриватні школи Черкаси

Приватні школи у Черкасах

2
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Частная школа София
  Черкаси, вулиця Надпольная, тел. 0 (47) 238-48... показати
  Черкаси, вулиця Надпольная, 4, тел. 0(47)238-48-80 детальніше
  Приватні школи Частная школа София знаходиться у Черкасах, вулиця Надпольная. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 17:00.
 • Черкаская частная общеобразовательная школа I-iii степеней Перлина
  вулиця Юрія Іллєнка, тел. 0 (47) 272-27... показати
  вулиця Юрія Іллєнка, 9/1, тел. 0(47)272-27-81 детальніше
  Приватні школи Черкаская частная общеобразовательная школа I-iii степеней Перлина знаходиться у Черкасах, вулиця Юрія Іллєнка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 17:00.

коротко про приватні школи у Черкасах

На цій сторінці зібрані приватні школи, розташовані у Черкасах. Locator.ua відомо про дві приватні школи поряд з цим місцем серед яких Частная школа София, Черкаская частная общеобразовательная школа I-iii степеней Перлина , які розташовані на вул. Надпольная, вул. Юрія Іллєнка. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці приватні школи.

 • Скільки Приватні школи у Черкасах?

  За даним Locator.ua у Черкасах ведуть діяльність 2 Приватні школи.

 • Які Приватні школи найкращі у Черкасах?

  Locator радить відвідати насступні Приватні школи у Черкасах: Частная школа София, Черкаская частная общеобразовательная школа I-iii степеней Перлина.

 • Де знаходиться найближчі від мене Приватні школи у Черкасах?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Приватні школи, перейдіть на сторінку Приватні школи у Черкасах і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Приватні школи у Черкасах?

  Ціни на послуги Приватні школи залежать від конкретної послуги і Приватні школи. Locator.ua дає можливість всім Приватні школи вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Приватні школи.

 • Послугами яких Приватні школи у Черкасах краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Приватні школи, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Частная школа София, Черкаская частная общеобразовательная школа I-iii степеней Перлина.

 • Як зв'язатись з цими Приватні школи?

  Контакти для зв'язку з цими Приватні школи ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Приватні школи у Черкасах

Приватні школи за районами Черкас: