• Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Клуб Cosmos-bowling
  -, тел. 0 (47) 237-29... показати
  -, 1, тел. 0(47)237-29-01 детальніше
  Боулінг-клуби Клуб Cosmos-bowling знаходиться у Черкасах, -. Сьогодні ця організація працює за графіком з 11:00 до 06:00.
 • Боулинг клуб Cosmos Bowling
  вулиця Припортовая, тел. 0 (47) 272-66... показати
  вулиця Припортовая, 34, тел. 0(47)272-66-62 детальніше
  Боулінг-клуби Боулинг клуб Cosmos Bowling знаходиться у Черкасах, вулиця Припортовая. Сьогодні ця організація працює за графіком з 11:00 до 06:00.
 • Боулинг клуб Lucky strike
  бульвар Тараса Шевченка, тел. 0 (47) 259-98... показати
  бульвар Тараса Шевченка, 208/1, тел. 0(47)259-98-80 детальніше
  Боулінг-клуби Боулинг клуб Lucky strike знаходиться у Черкасах, бульвар Тараса Шевченка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 03:00.

коротко про боулінг-клуби у Черкасах

На цій сторінці зібрані боулінг-клуби, розташовані у Черкасах. Locator.ua відомо про три боулінг-клуби поряд з цим місцем серед яких Клуб Cosmos-bowling, Боулинг клуб Cosmos Bowling, Боулинг клуб Lucky strike , які розташовані на вул. Припортовая, бул. Тараса Шевченка. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці боулінг-клуби.

 • Скільки Боулінг-клуби у Черкасах?

  За даним Locator.ua у Черкасах ведуть діяльність 3 Боулінг-клуби.

 • Які Боулінг-клуби найкращі у Черкасах?

  Locator радить відвідати насступні Боулінг-клуби у Черкасах: Клуб Cosmos-bowling, Боулинг клуб Cosmos Bowling, Боулинг клуб Lucky strike.

 • Де знаходиться найближчі від мене Боулінг-клуби у Черкасах?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Боулінг-клуби, перейдіть на сторінку Боулінг-клуби у Черкасах і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Боулінг-клуби у Черкасах?

  Ціни на послуги Боулінг-клуби залежать від конкретної послуги і Боулінг-клуби. Locator.ua дає можливість всім Боулінг-клуби вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Боулінг-клуби.

 • Послугами яких Боулінг-клуби у Черкасах краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Боулінг-клуби, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Клуб Cosmos-bowling, Боулинг клуб Cosmos Bowling, Боулинг клуб Lucky strike.

 • Як зв'язатись з цими Боулінг-клуби?

  Контакти для зв'язку з цими Боулінг-клуби ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Боулінг-клуби у Черкасах

Боулінг-клуби за районами Черкас: